Hakkımızda

Çarşınet Tekstil İnşaat Pazarlama Limited Şirketi olarak Bursa' da 2019 yılından itibaren perakende sektöründe her geçen gün yükselen başarı grafiğimizi bay, bayan, çocuk tekstil ,pijama, sweatshirt, eşofman, tayt, korse, termal-içlik ürünleri olarak devam ettiriyor çeşitlerimizi gün geçtikçe artırarak geniş ürün yelpazemizle faaliyetlerimize devam ediyoruz..

Kendi e-ticaret sayfamız üzerinden www.carsinet.com.tr, instagram üzerinden @carsi_net ve pazaryerleri ( Trendyol, n11, Hepsiburada, Pazarama, ) üzerinden müşterilerimizin tercihi olmaya devam etmekteyiz.

Türkiye çapında müşterilerimizden aldığımız güvenle, ilk kurulduğumuz günden itibaren yükselen bir trendle daha geniş bir tüketici kitlesine yayılmayı başardık.

Sürekli güncellenen yeni sezon kadın & erkek & çocuk & bebek tekstil ürünleri ile sizlere hizmet verme gayreti içindeyiz..

Kaliteli ürün, güvenli alışveriş ilkesi ve her zaman Müşteri memnuniyetini ilk öncelik alarak çıktığımız bu yolda siz değerli müşterilerimizin sevgisi  güveni ve yakın ilgisiyle her geçen gün büyüyor ve güçleniyoruz .Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için özellikle internet sitemizin alt yapısını sürekli güncel tutmaya çaba gösteriyoruz..

Kaliteli ve Ekonomik ürünleri Müşterilerine Güvenli ve Hızlı bir şekilde ulaştırmak vizyonumuz;

Şık ve rahat kumaşlardan oluşan koleksiyonlarımızı yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek güncel modellerimizi Müşterilerimize farklı olma ayrıcalığı ile sunmak misyonumuzdur.

Ürün favorilerinize eklendi
Ürün Karşılaştırma Listesine Eklendi